pilotów = 59 lotów = 212 lotnych dni = 30 razem = 10969 pkt Rekord = 219.96 pkt
2020-07-04 | Gorayski Marcin | Goray | Track

W miesiącu: sierpień

pilotów = 46 lotów = 110 lotnych dni = 18 razem = 4712 pkt Rekord = 157.82 pkt
2020-08-07 | Białobłocki Marcin | Track

Dolnośląska Liga Paralotniowa 2020 sierpień - Zakończona!

KLpunktyLZsierpień08-2808-2508-2408-2308-2108-2008-1708-1608-1308-1208-1108-0908-0808-0708-0608-0508-0208-01lipiecczerwiecmajkwiecieńmarzec
 1 

Białobłocki Marcin

 S 1423.5111

1
764.77

-----

120.44

87.81

26.38

-

68.21

--

108.41

157.82

-

74.06

16.91

104.73

2
658.74

 2 

Gorayski Marcin
/ Goray

 S 918.74

6
209.62

------

130.46

28.89

50.27

---------

1
709.08

 3 

Miłowski Marek

 S 724.835

3
388.72

21.24

54.78

21.05

-

28.46

40.46

-

117.36

----

43.65

-

15.07

18.32

-

28.33

6
336.11

 4 

Krzysztof Martyna

 O 682.822

5
283.87

---

15.44

-

97.14

------

35.1

65.37

-

52.22

-

18.6

4
398.95

 5 

Wysocki Paweł
/ Szybki

 S 665.182

2
397.72

-----

109.05

34.48

-----

132.63

--

63.24

16.51

41.81

7
267.46

 6 

Chicago
/ Krzyszkowski Grzegorz

 O 497.9

21
47.8

---------------

47.8

--

3
450.1

 7 

Miłowski Jacek

 S 490.991

9
149.95

----------

88.23

----

40.31

-

21.41

5
341.04

 8 

Halbtuch Grzegorz

 F 437.96

4
352.93

-

29.45

--

22.72

--

40.66

---

28.32

59.45

93.17

-

57.64

-

21.52

24
85.03

 9 

Pigulski Maciek

 S 354.42

12
114.52

-----

114.52

------------

8
239.9

 10 

Marek Bader

 S 347.721

8
153.55

-

103.86

------

20.37

----

29.32

----

11
194.17

 11 

Olkowicz Mirek

 S 316.99

14
108.64

----

24.47

40.09

-

44.08

----------

10
208.35

 12 

Majewski Wojtek

 F 275.23

7
156.16

-----

42.76

-------

51.6

-

61.8

--

19
119.07

 13 

Krzysztof Orłowski
/ Komóra

 O 272.78

20
50.97

-----------

50.97

------

9
221.81

 14 

Król Dawid

 O 270.54

17
83.38

-----------

44.89

-----

38.49

12
187.16

 15 

Kluka Paweł

 F 258.921

10
138.02

----

21.45

--

41.76

---

74.81

------

18
120.9

 16 

Makoś
/ Makowski Krzysztof

 S 241.991

15
107.52

----

24.46

-----

49

---

34.06

---

15
134.47

 17 

Jakiel Ryszard

 S 207.921

22
45.85

----

23.53

------------

22.32

13
162.07

 18 

Leja Bogdan

 F 152.96

13
108.87

-

18.11

-----

29.64

18.99

------

26.35

15.78

-

30
44.09

 19 

Wojtyniak Janusz

 S 150.29

11
116.05

----------

55.29

60.76

------

32
34.24

 20 

Grzech Adam

 S 143.05 ------------------

14
143.05

 21 

Ruszkiewicz Paweł

 F 129.621 -----------------

0

16
129.62

 22 

Kraszewski Mateusz

 F 126.98

16
107.12

----

25.19

18.8

-

63.13

---------

0

38
19.86

 23 

Michał Nikesz

 S 123.55

42
17.84

--------

17.84

---------

21
105.71

 24 

Petrów Mateusz

 F 122.72 ------------------

17
122.72

 25 

Lundiak Aleś

 O 107.26

31
31.77

-------

31.77

----------

25
75.49

 26 

Zalewski Maciej

 F 105.9 ------------------

20
105.9

 27 

lipa rafal

 F 102.59 ------------------

22
102.59

 28 

Filip Porzucek

 F 96

19
75.89

-----

75.89

------------

37
20.11

 29 

Krupski Tomek

 O 85.55 ------------------

23
85.55

 30 

Ala

 F 84.27

33
29.38

------

29.38

-----------

27
54.89

 31 

Jasinski Piotr

 S 80.84

28
33.68

-----------

17.38

---

16.3

--

29
47.16

 32 

Strzelczyk Mariusz

 F 79.73

18
79.73

-----

79.73

------------
 33 

Barczynski Artur

 S 66.73 ------------------

26
66.73

 34 

Grzywacz Mariusz

 S 56.01

30
33.41

-----------------

33.41

36
22.6

 35 

rapinskij

 F 50.42

39
21.88

-----------

21.88

------

33
28.54

 36 

Pudłowski Bartosz

 O 48.21 ------------------

28
48.21

 37 

Benedykt Kroplewski

 S 45.38

23
45.38

-----------------

45.38

 38 

Szecel Robert

 S 44.45

24
44.45

--------

18.85

--------

25.6

 39 

Hadaczek Jarosław

 F 44.25

25
44.25

----

17.86

-

26.39

-----------
 40 

Kalamat Marcin

 O 43.67

26
43.67

-------

43.67

----------
 41 

Kołodziejski Andrzej

 F 42.2 ------------------

31
42.2

 42 

SA Patrycja

 F 39.95

37
24.34

-----------------

24.34

41
15.61

 43 

Rozmus Daniel

 F 38.51

38
23.13

--------

23.13

---------

42
15.38

 44 

Jagodziński Zbigniew

 S 33.9

27
33.9

---------------

33.9

--
 45 

Serafin Łukasz

 F 33.43

29
33.43

-----------

17.91

----

15.52

-
 46 

Czerwiński Przemysław

 F 29.74

32
29.74

-------

29.74

----------
 47 

Pawłowski Grzegorz

 S 28.27

34
28.27

---------------

28.27

--
 48 

Wirski Marcin

 S 28.22

35
28.22

-------

28.22

----------
 49 

Muszyński Tomasz

 F 26.17 ------------------

34
26.17

 50 

Tomasz Mielniczyn

 F 25.8

36
25.8

-------

25.8

----------
 51 

Targoni Maciej

 F 23.59 -----------------

0

35
23.59

 52 

Otek

 F 19.16

40
19.16

----

19.16

-------------
 53 

Krajewski Dawid

 F 18.84 ------------------

39
18.84

 54 

Nowacki Marek

 F 18.5

41
18.5

-----

18.5

------------
 55 

Adam Cee

 S 16.85

43
16.85

------------

16.85

-----
 56 

Wybult Konrad

 S 16.72

44
16.72

----

16.72

-------------
 57 

Częścik Michał

 F 16.3

45
16.3

-----------------

16.3

 58 

Szmigiel Tadeusz

 F 15.8 ------------------

40
15.8

 59 

Pawłowski Michał

 F 15.22

46
15.22

-

15.22

----------------

- klasyfikacji podlegają loty powyżej 15 pkt.   LZ - LICZBA ZWYCIĘSTW    KL - klasa skrzydła: O - open, S - sport; F - fan

- punktowanie: 1. tójkąt FAI -> 1km = 1.5 pkt.; 2. trójkąt płaski -> 1km = 1.3 pkt; 3. przelot otwarty -> 1km = 1.0 pkt

- plik ze śladem lotu zoptymalizowany pod względem długości lotu wg XCportal

Strona DLP na Facebook'u