pilotów = 65 lotów = 285 lotnych dni = 41 razem = 13171 pkt Rekord = 219.96 pkt
2020-07-04 | Gorayski Marcin | Goray | Track

W miesiącu: wrzesień

pilotów = 32 lotów = 73 lotnych dni = 11 razem = 2202 pkt Rekord = 95.45 pkt
2020-09-12 | Białobłocki Marcin | Track

Dolnośląska Liga Paralotniowa 2020 wrzesień - Zakończona!

KLpunktyLZwrzesień09-2409-2309-1609-1509-1209-1109-0909-0809-0709-0509-03wrzesieńsierpieńlipiecczerwiecmajkwiecieńmarzec
 1 

Białobłocki Marcin

 S 1747.6914

1
324.18

-

30.08

32.47

-

95.45

-

36.44

-

83.95

17.82

27.97

1
0

1
764.77

2
658.74

 2 

Miłowski Marek

 S 994.157

3
269.32

16.19

31.84

29.3

18.98

57.77

-

27.53

58.4

--

29.31

3
0

3
388.72

6
336.11

 3 

Wysocki Paweł
/ Szybki

 S 973.966

2
308.78

-

31.9

32.52

-

41.92

19.35

33.29

-

71.23

20.65

57.92

2
0

2
397.72

7
267.46

 4 

Gorayski Marcin
/ Goray

 S 918.74 -----------

6
209.62

1
709.08

 5 

Krzysztof Martyna

 O 774.782

7
91.96

----

64.62

---

27.34

--

7
0

5
283.87

4
398.95

 6 

Miłowski Jacek

 S 600.531

5
109.54

-

25.63

--

44.18

-

23.53

---

16.2

5
0

9
149.95

5
341.04

 7 

Halbtuch Grzegorz

 F 555.68

4
117.72

-

18.04

--

76.42

-

23.26

----

4
0

4
352.93

24
85.03

 8 

Chicago
/ Krzyszkowski Grzegorz

 O 497.9 -----------

21
47.8

3
450.1

 9 

Pigulski Maciek

 S 398.32

15
43.9

------

26.17

-

17.73

--

15
0

12
114.52

8
239.9

 10 

Marek Bader

 S 347.721 -----------

8
153.55

11
194.17

 11 

Olkowicz Mirek

 S 339.87

19
22.88

--

22.88

--------

19
0

14
108.64

10
208.35

 12 

Makoś
/ Makowski Krzysztof

 S 330.172

8
88.18

-

17.61

--

23.38

-

25.42

--

21.77

-

8
0

15
107.52

15
134.47

 13 

Kluka Paweł

 F 315.881

12
56.96

---

15.03

41.93

------

12
0

10
138.02

18
120.9

 14 

Krzysztof Orłowski
/ Komóra

 O 311.92

16
39.14

----

20.55

---

18.59

--

16
0

20
50.97

9
221.81

 15 

Majewski Wojtek

 F 297.87

20
22.64

--------

22.64

--

20
0

7
156.16

19
119.07

 16 

Król Dawid

 O 287.7

25
17.16

-------

17.16

---

25
0

17
83.38

12
187.16

 17 

Leja Bogdan

 F 254.781

6
101.82

-

20.65

-

20.85

39.06

----

21.26

-

6
0

13
108.87

30
44.09

 18 

Jakiel Ryszard

 S 230.181

21
22.26

-

22.26

---------

21
0

22
45.85

13
162.07

 19 

Kraszewski Mateusz

 F 179.56

14
52.58

----

30.26

-

22.32

----

14
0

16
107.12

38
19.86

 20 

Ruszkiewicz Paweł

 F 163.361

18
33.74

----

33.74

------

18
0

16
129.62

 21 

Wojtyniak Janusz

 S 150.29 -----------

11
116.05

32
34.24

 22 

Grzech Adam

 S 143.05 -----------

14
143.05

 23 

Michał Nikesz

 S 139.97

31
16.42

-------

16.42

---

31
0

42
17.84

21
105.71

 24 

Pudłowski Bartosz

 O 135.96

9
87.75

--

27.42

-

33.06

-

27.27

----

9
0

28
48.21

 25 

Lundiak Aleś

 O 124.36

27
17.1

----

17.1

------

27
0

31
31.77

25
75.49

 26 

Petrów Mateusz

 F 122.72 -----------

17
122.72

 27 

Szecel Robert

 S 110.7

10
66.25

-

23.87

--

25.75

-

16.63

----

10
0

24
44.45

 28 

Zalewski Maciej

 F 105.9 -----------

20
105.9

 29 

lipa rafal

 F 102.59 -----------

22
102.59

 30 

Strzelczyk Mariusz

 F 96.16

30
16.43

-

16.43

---------

30
0

18
79.73

 31 

Filip Porzucek

 F 96 -----------

19
75.89

37
20.11

 32 

Krupski Tomek

 O 85.55 -----------

23
85.55

 33 

Ala

 F 84.27 -----------

33
29.38

27
54.89

 34 

Kołodziejski Andrzej

 F 81.1

17
38.9

----

23.83

---

15.07

--

17
0

31
42.2

 35 

Jasinski Piotr

 S 80.84 -----------

28
33.68

29
47.16

 36 

Barczynski Artur

 S 66.73 -----------

26
66.73

 37 

Tomasz Kowalczyk

 O 57.96

11
57.96

----

57.96

------

11
0

 38 

Grzywacz Mariusz

 S 56.01 -----------

30
33.41

36
22.6

 39 

Socha Jakub

 O 53.09

13
53.09

----

53.09

------

13
0

 40 

rapinskij

 F 50.42 -----------

39
21.88

33
28.54

 41 

Serafin Łukasz

 F 50.29

28
16.86

------

16.86

----

28
0

29
33.43

 42 

Pawłowski Grzegorz

 S 45.42

26
17.15

----

17.15

------

26
0

34
28.27

 43 

Benedykt Kroplewski

 S 45.38 -----------

23
45.38

 44 

Hadaczek Jarosław

 F 44.25 -----------

25
44.25

 45 

Kalamat Marcin

 O 43.67 -----------

26
43.67

 46 

SA Patrycja

 F 39.95 -----------

37
24.34

41
15.61

 47 

Nowacki Marek

 F 38.81

22
20.31

-

20.31

---------

22
0

41
18.5

 48 

Rozmus Daniel

 F 38.51 -----------

38
23.13

42
15.38

 49 

Jagodziński Zbigniew

 S 33.9 -----------

27
33.9

 50 

Czerwiński Przemysław

 F 29.74 -----------

32
29.74

 51 

Wirski Marcin

 S 28.22 -----------

35
28.22

 52 

Muszyński Tomasz

 F 26.17 -----------

34
26.17

 53 

Tomasz Mielniczyn

 F 25.8 -----------

36
25.8

 54 

Targoni Maciej

 F 23.59 -----------

35
23.59

 55 

Cieślik Michał

 S 20.25

23
20.25

----

20.25

------

23
0

 56 

Żywiczyński Andrzej

 O 19.76

24
19.76

----

19.76

------

24
0

 57 

Otek

 F 19.16 -----------

40
19.16

 58 

Krajewski Dawid

 F 18.84 -----------

39
18.84

 59 

Adam Cee

 S 16.85 -----------

43
16.85

 60 

Wybult Konrad

 S 16.72 -----------

44
16.72

 61 

Sławek Gut

 S 16.7

29
16.7

---

16.7

-------

29
0

 62 

Częścik Michał

 F 16.3 -----------

45
16.3

 63 

Szmigiel Tadeusz

 F 15.8 -----------

40
15.8

 64 

Gwara Stanisław

 F 15.67

32
15.67

----

15.67

------

32
0

 65 

Pawłowski Michał

 F 15.22 -----------

46
15.22

- klasyfikacji podlegają loty powyżej 15 pkt.   LZ - LICZBA ZWYCIĘSTW    KL - klasa skrzydła: O - open, S - sport; F - fan

- punktowanie: 1. tójkąt FAI -> 1km = 1.5 pkt.; 2. trójkąt płaski -> 1km = 1.3 pkt; 3. przelot otwarty -> 1km = 1.0 pkt

- plik ze śladem lotu zoptymalizowany pod względem długości lotu wg XCportal

Strona DLP na Facebook'u