pilotów = 68 lotów = 290 lotnych dni = 49 razem = 11310 pkt Rekord = 137.61 pkt
2017-06-08 | Deka Zbigniew | Track

W miesiącu: wrzesień

pilotów = 19 lotów = 25 lotnych dni = 5 razem = 614 pkt Rekord = 51.92 pkt
2017-09-30 | Jagodziński Zbigniew | Track

Dolnośląska Liga Paralotniowa 2017 wrzesień - Zakończona!

KLpunktyLZwrzesień09-3009-2909-2009-1509-02sierpieńlipiecczerwiecmajkwiecieńmarzec
 1 

Chicago
/ Krzyszkowski Grzegorz

 O 720.723 -----

2
187.6

2
139.41

5
196.74

10
85.51

1
111.46

 2 

Deka Zbigniew

 S 684.03617.81-

17.81

---

6
87.8

6
86.15

1
349.88

15
65.11

13
23.56

9
53.72

 3 

Król Dawid

 O 628.59724.95-

24.95

---

18
49.55

7
79.35

3
254.3

13
71.3

4
56.67

2
92.47

 4 

Makoś
/ Makowski Krzysztof

 S 621.9265.39

21.73

18.59

--

25.07

22
35.11

8
64.83

7
189.26

6
94.53

3
85.83

4
86.95

 5 

Miłowski Marek

 S 555.75434.4--

16.4

18

-

1
151.49

6
190.46

9
87.99

12
24.56

7
66.85

 6 

Olejnik Grzegorz

 S 497.463 -----

7
85.56

4
246.83

2
165.07

 7 

Zjawin Henryk

 O 480.341 -----

9
173.58

1
280.14

10
26.62

 8 

Urbaniak Dominik

 S 463.431 -----

17
50.6

3
113.41

10
142.98

3
156.44

 9 

Krupski Tomek

 S 407.512 -----

11
67.26

2
271.18

6
39.3

12
29.77

 10 

Wysocki Paweł
/ Szybki

 S 405.941 -----

3
115.28

9
64.39

12
115.12

9
27.17

5
83.98

 11 

Halbtuch Grzegorz

 F 369.5730.39

30.39

----

1
211.02

13
111.53

29
16.63

 12 

Kluka Paweł

 F 366.34226.86

26.86

----

5
93.42

10
49.45

8
177.82

25
18.79

 13 

Pigulski Maciek

 F 325.49238.32-

38.32

---

15
54.9

12
35.75

15
97.73

12
73.98

14
24.81

 14 

Lundiak Aleś

 O 296.65141.33

15.54

25.79

---

24
33.36

11
120.57

5
101.39

 15 

Skrabek Tomasz

 O 287.641 -----

4
107.99

19
72.2

8
92.16

20
15.29

 16 

Gaik Krzysztof

 F 270.312 -----

10
76.69

11
42.1

27
36.87

1
114.65

 17 

Mordarski Dariusz

 F 224.4554.72

26.06

28.66

---

12
64.03

36
22.32

19
45.06

7
38.32

 18 

Dariusz Fly
/ starry

 S 222.3632.62

16.02

16.6

---

17
80.72

22
22.7

14
22.51

8
63.81

 19 

Krzysztof Martyna

 O 219.7 -----

16
54.66

21
59.96

4
105.08

 20 

Jacek Miłowski

 O 188.46 -----

23
52.62

18
48.3

3
87.54

 21 

Krzysztof Ciach

 F 178.99 -----

25
26.64

24
52.5

17
51.51

8
32.6

19
15.74

 22 

Cieślik Maciek

 S 175.61 -----

4
105.36

14
70.24

 23 

Kuchta Jarosław

 O 141.89 -----

27
19.65

14
105.4

15
16.84

 24 

Martin Bibko

 O 136.13143.1

43.1

----

7
93.03

 25 

Cybiak Mariusz

 F 131.7315.01-

15.01

---

16
96.54

17
20.18

 26 

Ruszkiewicz Paweł

 F 115.081 -----

29
19.26

18
79.84

32
15.98

 27 

Jagodziński Zbigniew

 S 113.64151.92

51.92

----

23
34.39

35
27.33

 28 

Tomasz Trębiński

 F 112.981 -----

39
21

24
18.82

6
73.16

 29 

Mateusz Petrów

 F 106.981 -----

9
77.37

33
29.61

 30 

Lipa Rafał

 S 100.62 -----

5
100.62

 31 

Marek Bader

 F 99.69 -----

13
63.46

13
18.93

18
17.3

 32 

Jakub Socha

 O 98.4225.91

25.91

----

33
15.06

31
32.62

11
24.83

 33 

Serafin Łukasz

 F 98.3623.81

23.81

----

14
57.39

27
17.16

 34 

Tomasz Kowalczyk

 O 91.91 -----

2
91.9

 35 

Pokrzyk Marek

 F 81.02 -----

8
81.02

 36 

Benedykt Kroplewski

 S 79.11 -----

11
79.1

 37 

Mirek Olkowicz

 F 69.98120.57

20.57

----

42
17.41

28
16.98

16
15.02

 38 

Szewc Mateusz

 O 68.43 -----

20
68.43

 39 

Mateusz Styrczula

 S 62.712 -----

37
22

10
40.71

 40 

Łuczak Mirosław

 F 62.46 -----

25
44.4

26
18.06

 41 

Maciej Zalewski

 F 55.9324.51

24.51

----

32
15.42

31
16

 42 

Tomasz Mielniczyn

 F 55.86 -----

20
40.26

43
15.6

 43 

Grzech Adam

 F 55.21 -----

22
55.21

 44 

Filip Porzucek

 F 54.09 -----

16
54.09

 45 

Grześków Kasia

 F 53.66 -----

28
19.4

28
34.26

 46 

Tomasz Muszyński

 F 51.2815.14

15.14

----

38
21.14

21
15

 47 

Krzysztof Jagło

 S 50.21 -----

5
50.21

 48 

Godlewski Piotr

 S 40.65 -----

19
40.65

 49 

Anna Piskozub

 F 39.51 -----

21
39.51

 50 

Sebastian Zawada

 S 38.93 -----

11
38.93

 51 

Sławek Gut

 F 38 -----

26
38

 52 

Adam Cee

 S 34 -----

29
34

 53 

Strzelczyk Mariusz

 F 32.83 -----

30
32.83

 54 

Zdęba Ryszard

 F 32.08 -----

32
32.08

 55 

Ryszard Jakiel

 F 30.54 -----

20
30.54

 56 

Marcin Krawczyk

 F 27.72 -----

21
27.72

 57 

Rapiński Jurek

 S 27.61 -----

34
27.61

 58 

Serafin Sylwester

 S 25.1925.19

25.19

----
 59 

Andrzej Lata

 S 24.95 -----

13
24.95

 60 

Michał Zawadzki

 F 23.52 -----

15
23.52

 61 

Stanisław Cymbalista

 O 21.55 -----

16
21.55

 62 

Janusz Wojtyniak

 S 21.49 -----

23
21.49

 63 

Sylwester Sumarowski

 O 21.19 -----

26
21.19

 64 

Płonczyński Maciej
/ Pirx

 F 20.18 -----

40
20.18

 65 

Jarek Balicki

 S 18.01 -----

41
18.01

 66 

Zieliński Tomasz

 F 17.72 -----

30
17.72

 67 

Kobiałko Paweł

 S 17.54 -----

31
17.54

 68 

Ireneusz Lupa / Isiu

 S 16.16 -----

30
16.16

- klasyfikacji podlegają loty powyżej 15 pkt.   LZ - LICZBA ZWYCIĘSTW    KL - klasa skrzydła: O - open, S - sport; F - fan

- punktowanie: 1. tójkąt FAI -> 1km = 1.5 pkt.; 2. trójkąt płaski -> 1km = 1.3 pkt; 3. przelot otwarty -> 1km = 1.0 pkt

- plik ze śladem lotu zoptymalizowany pod względem długości lotu wg XCportal

Strona DLP na Facebook'u