pilotów = 41 lotów = 635 lotnych dni = 101 razem = 9762 pkt Rekord = 170.84 pkt
2018-05-25 | Wysocki Paweł | Szybki | Track

Dolnośląska Liga Paralotniowa 2018 - Zakończona!

KLpunktyLZwrzesieńsierpieńlipiecczerwiecmajkwiecieńmarzec
 1 

Białobłocki Marcin

 F 2947.8821

5
249.53

1
832.36

1
692.04

1
381.56

3
304.18

2
304.42

1
183.79

 2 

Halbtuch Grzegorz

 F 1132.116

10
148.7

9
195.12

6
471.84

12
75.59

8
138.69

10
102.17

 3 

Gaik Krzysztof

 F 725.73

14
83.85

18
116.13

8
340.21

8
116.16

21
69.38

 4 

Kluka Paweł

 F 699.81

6
236.38

7
224.7

27
23.36

9
135.68

14
79.68

 5 

Olkowicz Mirek

 F 517.751

12
103.69

23
86.77

33
58.49

16
66.02

11
116.88

32
42.93

8
42.97

 6 

Cybiak Mariusz

 F 515.46

19
60.61

10
184.27

25
77.13

22
41.14

16
66.56

22
65.29

13
20.46

 7 

Ciach Krzysztof

 F 397.883

29
35

6
225.83

22
83.59

35
36.16

16
17.3

 8 

Zalewski Maciej

 F 290.151

11
110.4

34
32.93

46
18.71

14
82.13

28
45.98

 9 

Petrów Mateusz

 F 251.65

21
51.92

20
91.1

29
33.54

19
75.09

 10 

Banaś Iwo

 F 200.961

13
90.2

9
110.76

 11 

Strzelczyk Mariusz

 F 181.51

17
71.84

37
18.2

30
65.08

30
26.39

 12 

Leja Bogdan

 F 171.43

13
100.82

26
70.61

 13 

Grzech Adam

 F 146.691

26
81.98

17
64.71

 14 

Sułkowska Małgosia

 F 144.62

21
84.92

18
59.7

 15 

Struś Szymon

 F 116.4

17
116.4

 16 

Zieliński Tomasz

 F 114.2

40
15.6

47
18.26

19
59

41
21.34

 17 

Bortkiewicz Marcin

 F 103.86

28
66.86

28
37

 18 

Serafin Łukasz

 F 97.55

24
46.11

49
15.64

32
18.85

43
16.95

 19 

Marek Bader

 F 90.95

22
90.95

 20 

Regips
/ Rapiński Jurek

 F 86.61

29
65.4

31
21.21

 21 

Kozłowski Bogdan

 F 81.27

32
39.8

48
15.78

31
25.69

 22 

Grześków Kasia

 F 79.03

35
18.84

40
22.35

33
15.4

40
22.44

 23 

Anna Piskozub

 F 71.52

31
30.42

35
21.98

44
19.12

 24 

Szczeblewski Dawid

 F 59.951

21
59.95

 25 

Walkiewicz Michał

 F 55.08

34
55.08

 26 

Kowalewski Konrad

 F 54.24

20
54.24

 27 

Boruta Henryk

 F 50.72

35
50.72

 28 

Filip Porzucek

 F 40.92

33
40.92

 29 

Częścik Michał

 F 40.34

33
23.02

38
17.32

 30 

Biesioroff Marcus

 F 38.351

26
38.35

 31 

Tomasz Mielniczyn

 F 33.86

30
33.86

 32 

Gierak Wojciech

 F 33.11

36
33.11

 33 

Kraszewski Mateusz

 F 31.62

38
31.62

 34 

Woz Kris

 F 23.03

39
23.03

 35 

Knapik Ilona

 F 22.76

28
22.76

 36 

Baka Zbyszek

 F 22.13

32
22.13

 37 

Krzysztof Wróblewski

 F 21.93

12
21.93

 38 

Chodorow Urszula

 F 21.3

30
21.3

 39 

Ruszkiewicz Paweł

 F 16.45

17
16.45

 40 

Marcinkiewicz Paweł

 F 15.26

35
15.26

 41 

Rdk Michał

 F 15.08

41
15.08

- klasyfikacji podlegają loty powyżej 15 pkt.   LZ - LICZBA ZWYCIĘSTW    KL - klasa skrzydła: O - open, S - sport; F - fan

- punktowanie: 1. tójkąt FAI -> 1km = 1.5 pkt.; 2. trójkąt płaski -> 1km = 1.3 pkt; 3. przelot otwarty -> 1km = 1.0 pkt

- plik ze śladem lotu zoptymalizowany pod względem długości lotu wg XCportal

Strona DLP na Facebook'u