pilotów = 69 lotów = 635 lotnych dni = 101 razem = 21811 pkt Rekord = 170.84 pkt
2018-05-25 | Wysocki Paweł | Szybki | Track

Dolnośląska Liga Paralotniowa 2018 - Zakończona!

KLpunktyLZwrzesieńsierpieńlipiecczerwiecmajkwiecieńmarzec
 1 

Białobłocki Marcin

 F 2947.8821

5
249.53

1
832.36

1
692.04

1
381.56

3
304.18

2
304.42

1
183.79

 2 

Makoś
/ Makowski Krzysztof

 S 1888.1211

4
277.73

16
120.49

2
673.78

23
37.25

2
329.17

1
401.44

7
48.26

 3 

Deka Zbigniew

 S 1698.947

3
277.96

3
398.5

5
517.84

21
53.95

6
178.91

4
209.17

3
62.61

 4 

Halbtuch Grzegorz

 F 1132.116

10
148.7

9
195.12

6
471.84

12
75.59

8
138.69

10
102.17

 5 

Pigulski Maciek

 S 1094.091

16
75.09

28
64.23

3
603.2

9
109.12

23
56.49

8
143.75

9
42.21

 6 

Wysocki Paweł
/ Szybki

 S 1073.334

7
234.17

7
390.79

11
105.87

5
230.97

27
49.33

4
62.2

 7 

Krupski Tomek

 S 880.444

8
202.68

11
283.49

6
122.28

10
122.73

11
100.26

6
49

 8 

Mordarski Dariusz

 S 735.382

15
79.27

13
148.66

15
174.81

14
72.48

12
104.57

7
155.59

 9 

Gaik Krzysztof

 F 725.73

14
83.85

18
116.13

8
340.21

8
116.16

21
69.38

 10 

Jakiel Ryszard

 S 717.54

9
158.23

15
142.16

10
302.78

27
37.21

17
77.12

 11 

Kluka Paweł

 F 699.81

6
236.38

7
224.7

27
23.36

9
135.68

14
79.68

 12 

Jagodziński Zbigniew

 S 565.753

22
50.13

14
148.38

13
247.54

24
36.92

33
20.14

23
62.64

 13 

Urbaniak Dominik

 S 543.661

12
265.09

4
149.42

24
52.44

18
76.71

 14 

Olkowicz Mirek

 F 517.751

12
103.69

23
86.77

33
58.49

16
66.02

11
116.88

32
42.93

8
42.97

 15 

Cybiak Mariusz

 F 515.46

19
60.61

10
184.27

25
77.13

22
41.14

16
66.56

22
65.29

13
20.46

 16 

Miłowski Jacek

 S 512.172

8
191.68

25
83.36

18
96.23

17
62.77

15
78.13

 17 

Wojtyniak Janusz

 S 499.31

12
163.03

19
92.54

13
74.94

6
168.8

 18 

Olejnik Grzegorz

 S 405.66

14
219.99

5
128.01

24
57.66

 19 

Ciach Krzysztof

 F 397.883

29
35

6
225.83

22
83.59

35
36.16

16
17.3

 20 

Dariusz Fly
/ starry

 S 3901

32
28.53

21
97.09

23
78.83

26
25.9

19
63.38

31
43.15

5
53.12

 21 

Zalewski Maciej

 F 290.151

11
110.4

34
32.93

46
18.71

14
82.13

28
45.98

 22 

Petrów Mateusz

 F 251.65

21
51.92

20
91.1

29
33.54

19
75.09

 23 

Bedynski Paweł

 S 201.951

7
119.89

12
82.06

 24 

Banaś Iwo

 F 200.961

13
90.2

9
110.76

 25 

Strzelczyk Mariusz

 F 181.51

17
71.84

37
18.2

30
65.08

30
26.39

 26 

Leja Bogdan

 F 171.43

13
100.82

26
70.61

 27 

Cieślik Maciek

 S 164.12

20
101.5

20
62.62

 28 

Grzech Adam

 F 146.691

26
81.98

17
64.71

 29 

Sułkowska Małgosia

 F 144.62

21
84.92

18
59.7

 30 

Świdziński Grzegorz

 S 116.74

36
18.78

39
24.05

25
31.4

34
19.06

38
23.45

 31 

Struś Szymon

 F 116.4

17
116.4

 32 

Zieliński Tomasz

 F 114.2

40
15.6

47
18.26

19
59

41
21.34

 33 

Bortkiewicz Marcin

 F 103.86

28
66.86

28
37

 34 

Muszyński Tomasz

 S 99.67

39
16.39

29
44.74

11
38.54

 35 

Serafin Łukasz

 F 97.55

24
46.11

49
15.64

32
18.85

43
16.95

 36 

Marek Bader

 F 90.95

22
90.95

 37 

Regips
/ Rapiński Jurek

 F 86.61

29
65.4

31
21.21

 38 

Buxton Dave

 S 84.671

27
42.84

10
41.83

 39 

Kozłowski Bogdan

 F 81.27

32
39.8

48
15.78

31
25.69

 40 

Grześków Kasia

 F 79.03

35
18.84

40
22.35

33
15.4

40
22.44

 41 

Jagło Krzysztof

 S 73.94

41
21.57

25
52.37

 42 

Anna Piskozub

 F 71.52

31
30.42

35
21.98

44
19.12

 43 

Szczeblewski Dawid

 F 59.951

21
59.95

 44 

Walkiewicz Michał

 F 55.08

34
55.08

 45 

Kowalewski Konrad

 F 54.24

20
54.24

 46 

Serafin Sylwester

 S 52.42

20
52.42

 47 

Boruta Henryk

 F 50.72

35
50.72

 48 

Sebastian Zawada

 S 46.28

23
46.28

 49 

Adam Cee

 S 43.95

30
43.95

 50 

Łukasz Czyżewski

 S 43.84

29
43.84

 51 

Filip Porzucek

 F 40.92

33
40.92

 52 

Częścik Michał

 F 40.34

33
23.02

38
17.32

 53 

Krzyżanowski Jacek

 S 39.74

37
39.74

 54 

Biesioroff Marcus

 F 38.351

26
38.35

 55 

Tomasz Mielniczyn

 F 33.86

30
33.86

 56 

Gierak Wojciech

 F 33.11

36
33.11

 57 

Kraszewski Mateusz

 F 31.62

38
31.62

 58 

Marcin Gierak

 S 23.61

37
23.61

 59 

Woz Kris

 F 23.03

39
23.03

 60 

Knapik Ilona

 F 22.76

28
22.76

 61 

Baka Zbyszek

 F 22.13

32
22.13

 62 

Krzysztof Wróblewski

 F 21.93

12
21.93

 63 

Chodorow Urszula

 F 21.3

30
21.3

 64 

Cieślik Michał

 S 19

45
19

 65 

Mateusz Styrczula

 S 17.09

42
17.09

 66 

Ruszkiewicz Paweł

 F 16.45

17
16.45

 67 

Marcinkiewicz Paweł

 F 15.26

35
15.26

 68 

Rdk Michał

 F 15.08

41
15.08

 69 

Miszczak Adam

 S 15.01

45
15.01

- klasyfikacji podlegają loty powyżej 15 pkt.   LZ - LICZBA ZWYCIĘSTW    KL - klasa skrzydła: O - open, S - sport; F - fan

- punktowanie: 1. tójkąt FAI -> 1km = 1.5 pkt.; 2. trójkąt płaski -> 1km = 1.3 pkt; 3. przelot otwarty -> 1km = 1.0 pkt

- plik ze śladem lotu zoptymalizowany pod względem długości lotu wg XCportal

Strona DLP na Facebook'u