pilotów = 72 lotów = 359 lotnych dni = 59 razem = 13433 pkt Rekord = 133.09 pkt
2021-07-24 | Krzysztof Martyna | Track

W miesiącu: lipiec

pilotów = 27 lotów = 54 lotnych dni = 13 razem = 2000 pkt Rekord = 133.09 pkt
2021-07-24 | Krzysztof Martyna | Track

Dolnośląska Liga Paralotniowa 2021 lipiec

KLpunktyLZlipiec07-2707-2407-2107-2007-1807-1707-1607-1307-1107-1007-0607-0307-01czerwiecmajkwiecieńmarzec
 1 

Białobłocki Marcin

 S 1621.9216

1
225.67

-

62.05

29.73

21.86

-

18.21

-

15.13

--

78.69

--

1
722.28

2
223.62

1
203.33

1
247.02

 2 

Krzysztof Martyna

 O 1012.5710

3
204.79

-

133.09

-------

38.18

-

33.52

-

2
455.09

5
123.7

11
102.37

3
126.62

 3 

Miłowski Marek

 S 936.249

2
208.53

27.5

61.68

26.46

20.15

--

19.22

19.94

18.29

---

15.29

5
304.54

1
245.69

8
113.3

7
64.18

 4 

Wysocki Paweł
/ Szybki

 S 697.723

6
129.55

----------

129.55

--

10
217.61

12
58.53

9
108.43

2
183.6

 5 

Miłowski Jacek

 S 630.084

15
48.99

--------

48.99

----

8
250.82

4
128.54

6
132.23

6
69.5

 6 

Olkowicz Mirek

 S 594.51

5
131.79

-

57.29

25.93

-----

22.72

-

25.85

--

4
324.78

8
87.99

18
49.94

 7 

Pudłowski Bartosz

 O 556.261

22
24.37

--------

24.37

----

12
169.64

3
186.42

4
132.82

9
43.01

 8 

Majewski Wojtek

 F 503.471

18
33.62

-

15.25

---------

18.37

-

3
362.91

20
19.26

15
63.47

13
24.21

 9 

Król Dawid

 O 492.32

19
31.38

----------

31.38

--

9
248.26

21
17.01

2
178.76

19
16.89

 10 

Ruszkiewicz Paweł

 F 424.432

7
125.13

-

101.64

------

23.49

----

6
299.3

 11 

Krupski Tomek

 O 393.71

8
107.07

-

107.07

-----------

11
184.28

12
102.35

 12 

Makoś
/ Makowski Krzysztof

 S 371.891

21
26.88

----------

26.88

--

19
95.09

6
117.16

5
132.76

 13 

Deka Zbigniew

 S 357.48 -------------

7
263.24

23
30.75

8
63.49

 14 

Leja Bogdan

 F 308.32

10
63.55

15.73

--

15.22

-

15.71

---

16.89

---

27
59.18

9
80.2

10
105.39

 15 

Kołodziejski Andrzej

 F 298.62

13
54.74

-

35.32

--

19.42

--------

16
130.45

24
15.03

33
15.03

5
83.35

 16 

Jakiel Ryszard

 S 282.64

4
143.13

-

104.33

-

16.72

------

22.08

--

32
42.48

13
52.84

21
44.19

 17 

Halbtuch Grzegorz

 F 272.12

12
60.05

----------

60.05

--

13
165.32

14
46.75

 18 

Klarzyński Piotr

 F 258.32 -------------

17
102.36

23
16.09

7
115.92

14
23.95

 19 

Wojtyniak Janusz

 S 241.431

14
53.53

----------

53.53

--

18
23.16

3
143.92

16
20.82

 20 

Kluka Paweł

 F 234.221

16
42.69

--------

17.34

25.35

---

22
86.27

17
31.61

14
73.65

 21 

Grzywacz Mariusz

 S 202.74 -------------

14
139.38

29
21.09

10
42.27

 22 

Pigulski Maciek

 S 186.45

9
77.07

-

46.86

--------

30.21

--

26
61.58

24
28.91

17
18.89

 23 

Jasinski Piotr

 S 183.87

26
15.46

----------

15.46

--

18
100.62

22
16.91

17
50.88

 24 

Szewc Mateusz

 O 156.531

25
16.61

--------

16.61

----

30
48.47

10
65.96

12
25.49

 25 

Mordarski Dariusz

 O 154.27 -------------

24
69.25

4
85.02

 26 

Urbaniak Dominik

 S 139.341 -------------

15
139.34

 27 

Koenigsberg Paweł

 F 136.72 -------------

33
42

7
94.72

 28 

Barczynski Artur

 S 117.85 -------------

23
72.74

19
45.11

 29 

Kosior Marcin

 F 111.45

24
17.42

----------

17.42

--

42
28

15
40

27
26.03

 30 

Ala

 F 94.12 -------------

29
49.57

20
44.55

 31 

Chicago
/ Krzyszkowski Grzegorz

 O 92.29 -------------

20
92.29

 32 

Krzysztof Orłowski
/ Komóra

 O 90.83 -------------

21
90.83

 33 

Grzech Adam

 S 86.66 -------------

31
44.35

22
42.31

 34 

Kraszewski Mateusz

 F 78.42 -------------

13
78.42

 35 

Tomasz Kowalczyk

 O 65.79 -------------

35
37.19

25
28.6

 36 

Czaplicki Tomasz

 S 63.37 -------------

25
63.37

 37 

Benedykt Kroplewski

 S 60.38

11
60.38

----------

60.38

--
 38 

Sławek Gut

 S 58.86 -------------

11
58.86

 39 

Michał Nikesz

 S 57.85 -------------

16
57.85

 40 

Szecel Robert

 S 57.62 -------------

16
32.06

28
25.56

 41 

Jagodziński Zbigniew

 S 52.44 -------------

28
52.44

 42 

Serafin Łukasz

 F 51.42 -------------

38
33.85

31
17.57

 43 

Muszyński Tomasz

 F 41.3 -------------

19
20.36

30
20.94

 44 

Skrabek Tomasz

 O 40.01 -------------

34
40.01

 45 

Rajzer Robert*

 O 37.02

17
37.02

---------

37.02

---
 46 

Rozmus Daniel

 F 36.92 -------------

36
36.92

 47 

Olejnik Grzegorz

 S 36.35 -------------

11
36.35

 48 

Pawłowski Grzegorz

 S 34.76 -------------

37
34.76

 49 

Dariusz Fly
/ starry

 S 33.73 -------------

39
33.73

 50 

Rożek Jakub*

 O 32 -------------

40
32

 51 

Otek

 F 28.54

20
28.54

-

28.54

-----------
 52 

Ziółkowski Paweł

 F 28.38 -------------

41
28.38

 53 

Lundiak Aleś

 O 26.46 -------------

26
26.46

 54 

Tomasz Foryś

 F 25.15 -------------

43
25.15

 55 

Bortkiewicz Marcin

 F 23.72 -------------

44
23.72

 56 

Wybult Konrad

 S 23.06 -------------

15
23.06

 57 

Żywiczyński Andrzej

 O 23.03 -------------

45
23.03

 58 

MR

 S 19.53 -------------

46
19.53

 59 

lipa rafal

 F 19.24

23
19.24

---------

19.24

---
 60 

Kozłowski Bogdan

 F 19.17 -------------

47
19.17

 61 

Tomasz Mielniczyn

 F 18.9 -------------

48
18.9

 62 

Nowacki Marek

 F 17.79 -------------

49
17.79

 63 

Marciniak Adam

 F 17.29 -------------

50
17.29

 64 

Marek Bader

 S 17.07 -------------

18
17.07

 65 

Szmigiel Tadeusz

 F 15.31 -------------

51
15.31

 66 

Pyżalski Sławomir*

 O 15.31

27
15.31

---------

15.31

---
 67 

Banaś Iwo

 O 15.05 -------------

32
15.05

- klasyfikacji podlegają loty powyżej 15 pkt.   LZ - LICZBA ZWYCIĘSTW    KL - klasa skrzydła: O - open, S - sport; F - fan

- punktowanie: 1. tójkąt FAI -> 1km = 1.5 pkt.; 2. trójkąt płaski -> 1km = 1.3 pkt; 3. przelot otwarty -> 1km = 1.0 pkt

- plik ze śladem lotu zoptymalizowany pod względem długości lotu wg XCportal

Strona DLP na Facebook'u