pilotów = 84 lotów = 516 lotnych dni = 87 razem = 20151 pkt Rekord = 146.01 pkt
2021-08-13 | Krzysztof Martyna | Track

Dolnośląska Liga Paralotniowa 2021 0 - Zakończona!

KLpunktyLZwrzesieńsierpieńlipiecczerwiecmajkwiecieńmarzec
 1 

Białobłocki Marcin

 S 2468.6123

2
268.58

1
578.11

2
225.67

1
722.28

2
223.62

1
203.33

1
247.02

 2 

Krzysztof Martyna

 O 1756.9214

18
68.11

2
513.1

1
367.93

2
455.09

5
123.7

11
102.37

3
126.62

 3 

Miłowski Marek

 S 1569.3312

1
359.29

3
273.8

3
208.53

5
304.54

1
245.69

8
113.3

7
64.18

 4 

Miłowski Jacek

 S 10165

8
129.34

4
256.58

16
48.99

8
250.82

4
128.54

6
132.23

6
69.5

 5 

Wysocki Paweł
/ Szybki

 S 968.643

5
152.12

7
118.8

6
129.55

10
217.61

12
58.53

9
108.43

2
183.6

 6 

Olkowicz Mirek

 S 922.172

12
111.09

6
216.58

5
131.79

4
324.78

8
87.99

18
49.94

 7 

Majewski Wojtek

 S 779.243

3
174.92

11
100.85

19
33.62

3
362.91

20
19.26

15
63.47

13
24.21

 8 

Pudłowski Bartosz

 O 654.092

14
97.83

22
24.37

12
169.64

3
186.42

4
132.82

9
43.01

 9 

Halbtuch Grzegorz

 F 637.052

11
111.65

5
253.28

13
60.05

13
165.32

14
46.75

 10 

Król Dawid

 O 612.272

15
96.91

23
23.06

20
31.38

9
248.26

21
17.01

2
178.76

19
16.89

 11 

Makoś
/ Makowski Krzysztof

 S 561.493

4
166.88

15
49.6

19
95.09

6
117.16

5
132.76

 12 

Ruszkiewicz Paweł

 S 516.62

22
43.25

18
48.92

7
125.13

6
299.3

 13 

Jakiel Ryszard

 S 474.681

10
120.53

15
71.51

4
143.13

32
42.48

13
52.84

21
44.19

 14 

Deka Zbigniew

 S 466.55

13
109.07

7
263.24

23
30.75

8
63.49

 15 

Kołodziejski Andrzej

 F 438.222

32
18.74

13
89.23

9
86.39

16
130.45

24
15.03

32
15.03

5
83.35

 16 

Krupski Tomek

 O 393.71

8
107.07

11
184.28

12
102.35

 17 

Leja Bogdan

 S 393.11

29
21.61

17
63.18

11
63.55

27
59.18

9
80.2

10
105.39

 18 

Pigulski Maciek

 S 385.88

9
124.35

14
75.08

10
77.07

26
61.58

24
28.91

17
18.89

 19 

Kluka Paweł

 F 383.892

20
48.3

10
101.37

17
42.69

22
86.27

17
31.61

14
73.65

 20 

Grzywacz Mariusz

 S 312.2

16
90.37

25
19.09

14
139.38

28
21.09

10
42.27

 21 

Michał Nikesz

 S 303.39

7
133.38

8
112.16

16
57.85

 22 

Klarzyński Piotr

 F 301.09

31
19.28

22
23.49

17
102.36

23
16.09

7
115.92

14
23.95

 23 

Wojtyniak Janusz

 S 241.431

14
53.53

18
23.16

3
143.92

16
20.82

 24 

Jasinski Piotr

 S 222.39

20
38.52

26
15.46

18
100.62

22
16.91

17
50.88

 25 

Szewc Mateusz

 O 182.51

25
25.97

25
16.61

30
48.47

10
65.96

12
25.49

 26 

Koenigsberg Paweł

 F 180.26

24
25.98

27
17.56

33
42

7
94.72

 27 

Marek Bader

 S 159.252

6
142.18

18
17.07

 28 

Kosior Marcin

 F 158.68

21
47.23

24
17.42

42
28

15
40

26
26.03

 29 

Mordarski Dariusz

 O 154.27

24
69.25

4
85.02

 30 

Urbaniak Dominik

 S 139.341

15
139.34

 31 

Ala

 F 138.49

19
44.37

29
49.57

20
44.55

 32 

Barczynski Artur

 S 117.85

23
72.74

19
45.11

 33 

Krzycha

 S 110.54

9
110.54

 34 

Dariusz Fly
/ starry

 S 98.49

16
64.76

39
33.73

 35 

Chicago
/ Krzyszkowski Grzegorz

 O 92.29

20
92.29

 36 

Krzysztof Orłowski
/ Komóra

 S 90.83

21
90.83

 37 

Cieślik Maciek

 S 90.3

12
90.3

 38 

Grzech Adam

 S 86.66

31
44.35

22
42.31

 39 

Babicz Damian

 F 84.25

17
84.25

 40 

Czaplicki Tomasz

 S 80.16

36
16.79

25
63.37

 41 

Kraszewski Mateusz

 F 78.42

13
78.42

 42 

Sławek Gut

 S 77.08

34
18.22

11
58.86

 43 

Tomasz Kowalczyk

 O 65.79

35
37.19

25
28.6

 44 

Gorayski Marcin
/ Goray

 S 64.04

19
64.04

 45 

Benedykt Kroplewski

 S 60.38

12
60.38

 46 

Żywiczyński Andrzej

 O 58.66

35
17.19

26
18.44

45
23.03

 47 

Rozmus Daniel

 F 58.03

24
21.11

36
36.92

 48 

Szecel Robert

 S 57.62

16
32.06

27
25.56

 49 

Muszyński Tomasz

 F 57.19

38
15.89

19
20.36

29
20.94

 50 

Jagodziński Zbigniew

 S 52.44

28
52.44

 51 

Serafin Łukasz

 F 51.42

38
33.85

30
17.57

 52 

Petrów Mateusz

 F 40.2

26
23.2

28
17

 53 

Skrabek Tomasz

 S 40.01

34
40.01

 54 

Rajzer Robert

 F 37.02

18
37.02

 55 

Nowacki Marek

 F 36.45

33
18.66

49
17.79

 56 

Olejnik Grzegorz

 S 36.35

11
36.35

 57 

MR

 S 34.82

32
15.29

46
19.53

 58 

Pawłowski Grzegorz

 S 34.76

37
34.76

 59 

Bedynski Paweł

 S 32.971

23
32.97

 60 

Rożek Jakub

 F 32

40
32

 61 

Otek

 F 28.54

21
28.54

 62 

Ziółkowski Paweł

 F 28.38

41
28.38

 63 

Tomasz Foryś

 F 25.15

43
25.15

 64 

Zawojek Sławomir

 F 24.77

21
24.77

 65 

Bortkiewicz Marcin

 F 23.72

44
23.72

 66 

Wybult Konrad

 S 23.06

15
23.06

 67 

Filip Porzucek

 F 22.12

27
22.12

 68 

Kowalski Piotr

 S 21.95

28
21.95

 69 

Gajczewski Mateusz

 S 19.37

30
19.37

 70 

lipa rafal

 F 19.24

23
19.24

 71 

Kozłowski Bogdan

 F 19.17

47
19.17

 72 

Tomasz Mielniczyn

 F 18.9

48
18.9

 73 

Marciniak Adam

 F 17.29

50
17.29

 74 

Grześków Kasia

 F 16.73

29
16.73

 75 

Gierak Wojciech

 F 16.71

30
16.71

 76 

Gergo

 F 16.07

37
16.07

 77 

Cieślik Michał

 S 16.03

31
16.03

 78 

Pyżalski Sławomir

 F 15.31

27
15.31

 79 

Szmigiel Tadeusz

 F 15.31

51
15.31

 80 

Banaś Iwo

 F 15.05

31
15.05

- klasyfikacji podlegają loty powyżej 15 pkt.   LZ - LICZBA ZWYCIĘSTW    KL - klasa skrzydła: O - open, S - sport; F - fan

- punktowanie: 1. tójkąt FAI -> 1km = 1.5 pkt.; 2. trójkąt płaski -> 1km = 1.3 pkt; 3. przelot otwarty -> 1km = 1.0 pkt

- plik ze śladem lotu zoptymalizowany pod względem długości lotu wg XCportal

Strona DLP na Facebook'u