pilotów = 31 lotów = 66 lotnych dni = 16 razem = 0 pkt Rekord = 71.53 pkt
2021-03-28 | Białobłocki Marcin | Track

Dolnośląska Liga Paralotniowa 2021 kwiecień

Miłowski Jacek  suma punktów : 93.44  liczba zwycięstw : 0  pozycja : 5

L.p.data lotudługość lotuprzyznane punktyl.lotówtrack
1 2021-03-0817.62 km 17.62 6 track
2 2021-03-2619.32 km 19.32 4 track
3 2021-03-3032.56 km 32.56 6 track
4 2021-04-1123.94 km 23.94 12 track

Data Start XC Trak
2018-09-16 Cerna Hora 64.62 Trak
2018-09-09 Cerna Hora 13.87 Trak
2018-07-22 Dzikowiec 45.88 Trak
2018-06-16 Mała Kopa 62.77 Trak

Liczba lotów232
Sezonlotównalot [h m s]
2021714h 07m 04s
202054157h 36m 58s
20193094h 57m 52s
20182665h 19m 37s
20171947h 51m 53s
20163692h 29m 17s
20152860h 38m 42s
20142660h 55m 34s
201345h 29m 18s
200011h 46m 41s
Skrzydłolotównalot [h m s]
Brak danych 1
Cure ML 117332h 01m 31s
Omega 7 28 52115h 54m 01s
Omega 8 27 57135h 56m 42s
Tala ML 517h 20m 42s
RAZEM =601h 12m 56s

Miejscelotównalot [h m s]
Mieroszów58125h 56m 37s
Klin (Andrzejówka)3378h 52m 19s
Srebrna Góra2252h 18m 18s
Czermna1536h 16m 17s
Cerna Hora1445h 37m 26s
Sarangkot922h 43m 34s
Bassano827h 05m 55s
Roldanillo (El Pico)728h 16m 18s
Col Rodella727h 53m 02s
Dzikowiec717h 28m 45s
Grzmiąca717h 24m 14s
Roldanillo Compe624h 42m 00s
Żar56h 52m 31s
Rudnik410h 57m 45s
Trzęsacz48h 48m 55s
Kobala314h 24m 42s
Mała Kopa313h 17m 13s
Skrzyczne28h 11m 32s
Speikboden26h 52m 34s
Monte Grappa25h 43m 51s
Bandipur24h 46m 11s
Chłapowo23h 22m 55s
Sirsekot22h 24m 50s
Lijak13h 59m 44s
Dębina11h 54m 36s
Meziměstí11h 27m 40s
Rog (Chełmsko Śląskie)11h 11m 51s
Jarmuta11h 09m 08s
Czoło1 37m 30s
Dolní Morava1 34m 43s

NalotLotówMiejsceŚrednio lot
125h 56m 37s58Mieroszów 2h 10m 17s
78h 52m 19s33Klin (Andrzejówka) 2h 23m 24s
52h 18m 18s22Srebrna Góra 2h 22m 39s
45h 37m 26s14Cerna Hora 3h 15m 32s
36h 16m 17s15Czermna 2h 25m 05s
28h 16m 18s7Roldanillo (El Pico) 4h 02m 20s
27h 53m 02s7Col Rodella 3h 59m 00s
27h 05m 55s8Bassano 3h 23m 14s
24h 42m 00s6Roldanillo Compe 4h 07m 00s
22h 43m 34s9Sarangkot 2h 31m 30s
17h 28m 45s7Dzikowiec 2h 29m 49s
17h 24m 14s7Grzmiąca 2h 29m 11s
14h 24m 42s3Kobala 4h 48m 14s
13h 17m 13s3Mała Kopa 4h 25m 44s
10h 57m 45s4Rudnik 2h 44m 26s
8h 48m 55s4Trzęsacz 2h 12m 14s
8h 11m 32s2Skrzyczne 4h 05m 46s
6h 52m 34s2Speikboden 3h 26m 17s
6h 52m 31s5Żar 1h 22m 30s
5h 43m 51s2Monte Grappa 2h 51m 56s
4h 46m 11s2Bandipur 2h 23m 06s
3h 59m 44s1Lijak 3h 59m 44s
3h 22m 55s2Chłapowo 1h 41m 28s
2h 24m 50s2Sirsekot 1h 12m 25s
1h 54m 36s1Dębina 1h 54m 36s
1h 27m 40s1Meziměstí 1h 27m 40s
1h 11m 51s1Rog (Chełmsko Śląskie) 1h 11m 51s
1h 09m 08s1Jarmuta 1h 09m 08s
37m 30s1Czoło 37m 30s
34m 43s1Dolní Morava 34m 43s